Trenażer Tacx BUSHIDO SMART

  • Kod: 032279
  • Kod producenta: T2780
  • Dostępność: Artykuł na zamówienie
  • Dostawa: Kurier: 20, Poczta: 9, Paczkomat 9 pln
  • Zakupy powyżej 100pln dostawa gratis, przy wpłacie na konto.
  • 2 569,00 zł

Trenażer Tacx Bushido jest przedstawicielem najnowszej dostępnej obecnie technologii. Jego rewolucyjna konstrukcja potwierdza supremację Tacx’a w świecie trenażerów. Bushido to w pełni bezprzewodowy system, który pozwala czerpać przyjemność z profesjonalnego treningu w dowolnym miejscu na świecie. Zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Najnowsza wersja trenażera dedykowana jest do użytkowników urzadzeń mobilnych i wykorzystuje całkowicie nowy protokół komunikacji - Bluetooth 4.0 oraz ANT+. Po pobraniu aplikacji Tacx Cycling App możemy rozpocząć rozbudowany trening w oparciu o moc, tętno lub inne parametry lub korzystać ze sporej ilości filmów Real Life Video.Stabilna rama pozwala ustawić trenażer na praktycznie każdej nawierzchni. Bushido posiada całkowicie układ oporowy pozbawiony ciężkiego koła zamachowego, dzięki czemu udało się zaoszczędzić na masie ponad 2kg.Kompatybilne oprogramowanie :Tacx Cycling app, Tacx Training app, Tacx Trainer Software 4, Advance (po upgrade)

Obsługa:tablet, smartphon, tryb samodzielny, komputer PC po upgrade

Komunikacja: Bluetooth Smart, ANT+ FE-C

Układ oporowy: silnik elektryczny

Koło zamachowe: wirtualne

Masa bezwładnościowa: zmienna do 60kg

Symulacja podjazdu: realistyczna do 15%

Symulacja zjazdu: nie

Maksymalny opór (10 sec): 1400watt

Zasilanie: brak

W zestawie z trenażerem: podstawka pod przednie koło

Trening wolny
Gdy trenażer Smart nie jest podłączony do smartphona, tableta lub komputera zachowuje się jak trenażer fluidowy. Oznacza to, że opór zwiększa się w sposób progresywny wraz z prędkością. Im wyższa prędkość tym wyższy opór.

Uwaga: Do korzystania z trenażera konieczne jest posiadanie tableta lub smartphona. Aplikacja na smartphona posiada mniejszą ilość funkcji.
Podłączenie do komputera PC z systemem Windows
Posiadasz trenażer Smart i chciałbyś skorzystać z jeszcze większej ilości funkcji niż te, które dostępne są w aplikacjach mobilnych? Jest to możliwe poprzez podłączenie trenażera do komputera i zainstalowanie oprogramowania Tacx Trainer Software 4, Advance.

W przeciwieństwie do tabletu lub smartphona, komputer pozwoli na jeszcze lepszą kontrolę układu oporowego trenażera oraz odczyt i analizę danych treningowych. Na komputer dostępne są także dłuższe trasy video w jakości HD oraz Blu-Ray. Główną częścią programu TTS 4 są jednak wirtualne trasy. Ściaganie po nich przypomina granie w grę, w której musimy mierzyć się z przeciwnikami, ukształtowaniem terenu oraz warunkami pogodowymi.

+EBON 200zł - Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO