O firmie


Witamy na stronie www.t-bike.pl

Właścicielem sklepu rowerowego t-bike.pl jest spółka Gruby Projekt Sp.  z o.o. -
Spółkę tworzą osoby związane z branżą rowerową od lat 90 - staramy się rzetelnie zarządzać i organizować sklep rowerowy t-bike.pl na którego stronach przebywają Państwo obecnie.

Z zarządem spółki można kontaktować się poprzez adres email: biuro@grubyprojekt.pl
Na ten adres email można przesyłać maile i propozycje współpracy. Z powodu powtarzających się telefonów z reklamami nie podajemy tutaj bezpośredniego numeru telefonu do właścicieli. W sprawach dotyczących przetargów, zamówień i dostaw większych ilości rowerów, współpracy z firmami z branży rowerowej prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 607 607 444


Historia t-bike.pl


Sklep rowerowy t-bike.pl powstał w latach 90'. Oczywiście na początku nie mieliśmy witryny internetowej, a zaczynaliśmy od sklepu stacjonarnego wraz z serwisem na warszawskim Wilanowie. Od tego czasu nieustannie inwestujemy w rozwój naszego biznesu.

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży rowerowej pozwala nam być jednym z czołowych sprzedawców rowerów i akcesoriów rowerowych w Polsce. Przygodę z naszą największą pasją rozpoczęliśmy w 1990 roku zakładając niewielki sklep stacjonarny i serwis rowerowy ASO Romet Serwis. Sukces jaki osiągnęliśmy tworząc naszą markę zachęcił nas do zmian i rozwoju, również w kierunku internetowej, szerzej zakrojonej sprzedaży i w roku 2006 zmieniliśmy nazwę na t-bike.pl.

Od 2008 roku zajmujemy się sprzedażą rowerów najlepszej polskiej marki rowerowej –  Kross. Dzięki zaangażowaniu, dobrej znajomości sprzętu, wieloletniej praktyce i pasji z jaką podchodzimy do naszej pracy, staliśmy się liderem w sprzedaży rowerów marki Kross w Polsce, jak również  bardzo dobrej jakościowo odzieży rowerowej szkockiej marki Endura i wysokiej klasy osprzętu Shimano. Staramy się specjalizować w najlepszych, wybranych przez nas markach, dzięki czemu doskonale znamy się na tym, co oferujemy naszym klientom. W naszej ofercie znajdują się również wybrane produkty takich znanych firm jak Cycloc, Velo, Cateye, Hamax, Yepp, Kryptonite, Sigma i innych.

Ponieważ dbamy o zadowolenie każdego naszego klienta, staramy się wciąż rozwijać naszą wiedzę na temat oferowanych produktów, stale podnosić jakość obsługi klienta i tworzyć markę przyjazną rowerzystom, dzięki czemu 99 % opinii o naszym sklepie jest pozytywna.
Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcemy być również  krok przed innymi, dlatego jesteśmy prekursorami takich akcji, jak np. dostawa złożonych, gotowych do jazdy rowerów w ciągu 24 godzin, możliwość zwrotu kupionych przedmiotów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni, przymierzanie odzieży na odległość, bezpłatna dostawa rowerów i wielu innych. Aktywnie uczestniczymy w internetowych akcjach społecznościowych, wypowiadamy się na forach rowerowych i wciąż rozwijamy naszą pasję do rowerów, kreując sklep, w jakim sami chcielibyśmy kupować.
Kupując u nas, klienci nie ponoszą ryzyka finansowego, doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i zależy nam wyłącznie na 100 % zadowoleniu podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie.
Oferujemy atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo, miłą obsługę, brak ryzyka związanego z zakupami na odległość, wysokiej klasy sprzęt dostępny od ręki i doskonały serwis.

Nie prowadzimy zwykłego sklepu rowerowego... dla Was chcemy się wyróżniać, rozwijać i przekazywać naszą pasję od której wszystko się zaczęło.


Pozdrawiamy
Zarząd firmy Gruby Projekt 

Gruby Projekt Sp. z o.o.
NIP: 951-229-01-93
ul. Jastrzębowskiego 22
02-786 Warszawa
biuro@grubyprojekt.pl
607 607 444