t-bike.pl Racing Team

W tym miejscu znajdą Państwo najnowsze informacje o naszym zespole wyścigowym t-bike Racing Team.

W chwili obecnej nasz team składa się z 5 osób

1. Bartłomiej Kwapisz
  2. Marcin Lipski
  3. Konrad Gan
  4. Aleksander Poniatowski
  5. Piotr Trynkos

W sobotę 22.06.2013 w Łomiankach pod Warszawą odbył się wyścig 12h z serii Mazovia MTB. Wystąpił w nim nasz zawodnik Bartłomiej Kwapisz. Bartek przejechał 17 okrążeń, liczącej ponad 13km pętli i zdobył trzecie miejsce w swojej klasie M3. Trzeba przyznać, że jest to nie lada wyczyn, bo temperatura dochodziła do 40 stopni.
W takich warunkach przejechanie ponad 230km można nazwać wyczynem heroicznym. Cały zespół gratuluje Bartkowi sukcesu i wytrwałości.

********

W niedziela 09.06.2013 w słynnym Wąchocku odbył się maraton z serii Poland Bike. Warunki okazały się ekstremalne. Padający deszcz oraz przepełniony zbiornik i wydanie nakazu otwarcia tamy przez wojewodę doprowadziły do zdarzeń bardzo niebezpiecznych. Zaginęło kilku zawodników, których na szczęście udało się wieczorem odnaleźć. W takich warunkach i do tego po sobotnich zawodach w Otwocku nasz zawodnik Bartłomiej Kwapisz dojechał na 59 miejscu w generalce i 16 miejscu w swojej kategorii M3.

********

W sobotę 08.06.2013 odbył się maraton w Otwocku. Wystąpili w nim nasi zawodnicy: Bartłomiej Kwapisz oraz Marcin Lipski dla którego starty są formą treningu przed zbliżającym się występem w triathlonie. Chłopki nie zawiedli i zajęli miejsca w pierwszej 100 odpowiednio 45 i 65 miejsce.

********

W niedzielą 19.05.2013 w Piasecznie odbył się kolejny maraton z serii Mazovia MTB. Wystąpili w nim nasi zawodnicy: Bartłomiej Kwapisz, Marcin Lipski, Piotr Trynkos oraz Aleksander Poniatowski.
Wszyscy oprócz Marcina stratowali na dystansie FIT (32km). Marcin postanowił wystartować na dystansie MEGA (54km). Po mimo upału, który dochodził do 35stopni oraz potwornego chaosu organizacyjnego (ponad godzinę do zapisu w Biurze Zawodów) wszyscy dojechali do mety.

Lider naszego zespoły Bartek ukończył wyścig na 42 miejscu i dodatkowo zajął 2 miejsce w klasyfikacji mieszkańców Piaseczna. Aleksander w pierwszym wyścigu w barwach naszego zespołu pokazał się z doskonałej strony i zajął 65 miejsce. Piotr po mimo wcześniej wspomnianego chaosu dzięki któremu spóźnił się na start o jakieś 6 minut (ostatni sektor 11 już wystartował) zajął 252 miejsce na 469 startujacych.