O nas

 


Sklep rowerowy pod adresem www.t-bike.pl (teraz t-bike.eu) został uruchomiony w roku 2006.

Swoje początki sklep miał na Wilanowie, prowadzony w formie małego rodzinnego biznesu od lat 90 ubiegłego wieku.

Z czasem, rodzinny biznes, przerodził się w autoryzowanego dealera marki Kross, a następnie powstał autoryzowany serwis Shimano, duży dział z odzieżą marki Endura oraz dział z częściami Shimano. Sklep jest nieustannie modernizowany, oraz zwiększana jest gama dostępnych produktów i usług. Inwestujemy również w rozwój w kierunkach takich jak triatlon, bieganie oraz posiadamy unikalne rozwiązanie leasingu rowerów dla dużych firm. Nasz sklep mieści się w Warszawie przy ul. Jastrzębowskiego 22. Historia t-bike.pl


Sklep rowerowy t-bike.pl powstał w latach 90'. Oczywiście na początku nie mieliśmy witryny internetowej, a zaczynaliśmy od sklepu stacjonarnego wraz z serwisem na warszawskim Wilanowie. Od tego czasu nieustannie inwestujemy w rozwój naszego biznesu.

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży rowerowej pozwala nam być jednym z czołowych sprzedawców rowerów i akcesoriów rowerowych na ternie województwa mazowieckiego. Przygodę z naszą największą pasją rozpoczęliśmy jeszcze w czasach PRLu roku zakładając niewielki sklep stacjonarny i autoryzowany serwis  firmy Romet. Rodzinny, stacjonarny biznes działał przez kilkanaście lat, a my idąc z duchem czasu uruchomiliśmy jego wersję internetową w roku 2006. 

Od 2008 roku zajmujemy się sprzedażą rowerów polskiej marki rowerowej –  Kross.  Staramy się specjalizować w wybranych przez nas markach, dzięki czemu doskonale znamy się na tym, co oferujemy naszym klientom. W sklepie internetowym jak i w stacjonarnym posiadamy niemal 5000 artykułów i z roku na rok poszerzamy ofertę. Możemy poszczycić się jedną z najlepszych dostępności części Shimano w Polsce. 

Byliśmy prekursorem kilku modeli sprzedaży rowerów poprzez sieć Internet. Jako jedni z pierwszych dostarczaliśmy naszym Klientom rowery w ciągu 24 godzin od zamówienia. Rowery które dostarczaliśmy był gotowe do jazdy, nie wymagały regulacji lub korzystania z narzędzi. W akcjach promocyjnych staraliśmy się być zawsze o krok przed konkurencją co zjednywało nam wielu Klientów na terenie całego kraju. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy bardzo liberalne zasady zwrotu towaru, a zwrot bez konsekwencji w ciągu 14 dni realizowaliśmy na długo przed wejściem w życie ustawy.

Aktywnie uczestniczymy w internetowych akcjach społecznościowych, wypowiadamy się na forach rowerowych i wciąż rozwijamy naszą pasję do rowerów, kreując sklep oraz markę. 


Dokładamy wszelkich starań aby Klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie

Pozdrawiamy
Zespół t-bike.pl